تحقیق ها و تحلیل های متفاوت جدید

تحقیق ها و تحلیل های متفاوت جدید
پیش گفتار
   از ابتدا در نوشتن وبلاگ قصدم گفتن درباره تحقیق و تحلیل های جدید بود،  نمی خواستم مطالبی که بارها و بارها در کتابها تکرا شده،  و در وب ها نیز مجدد باز تکرار های متعدد شده،  بنویسم.  زیرا آن نوشته ها بفراوانی هستند،  ما نیازمند این هستیم،  که جدید فکر کنیم،  و جدید علمی تحقیق و تحلیل نماییم،  و علم را در بخش و گرایش تاریخ ایران،  تغییر و توسعه دهیم و به جلو ببریم.
تصویر انوش راوید در چشمه علی شهر ری،  در اینجا،  عکس شماره 3424.
   توجه:  مطالب وبسایت ارگ و وبلاگ گفتمان تاریخ،  توسط ده ها وبلاگ و وبسایت دیگر،  بصورت خودکار و یا دستی کپی پیس می شوند،  از این نظر هیچ مسئله ای نیست،  و باعث خوشحالی من است.  ولی عزیزان توجه داشته باشند،  که حتماً جهت پیگیر و نظر نوشتن درباره مطالب،  به اصل وبلاگ من مراجعه نمایند:  در اینجا  http://arqir.com.
تصویر لوگو جهت آینده ای بهتر در گفتگوهای تاریخی و جغرافیایی شرکت کنید،  عکس شماره 1533.
این صفحه پیوست تاریخ اجتماعی ایران و جهان است 
ادامه پیش گفتار
   داگلاس نورث برنده نوبل اقتصاد :  اگر می خواهید بدانید کشوری توسعه می یابد یا نه،  اصلا سراغ فناوری کارخانه و ابزاری که استفاده می کند نروید،  اینها را براحتی میتوان خرید یا دزدید یا کپی کرد،  خیلی راحت میتوان همه اینها را وارد کرد.  برای دیدن توسعه بروید در دبستانها و پیش دبستانها ببینید آنجا چگونه بچه ها را آموزش می دهند.  مهم نیست چه چیزی آموزش می دهند،  بلکه ببینید چگونه آموزش می دهند.  اگر کودکان شما را پرسشگر، خلاق، صبور، نظم پذیر، خطر پذیر، دارای روحیه گفتگو و تعامل و دارای روحیه مشارکت جمعی و همکاری بار آورد،  اینها انسانها و شخصیت هایی خواهند شد،  که می توانند توسعه ایجاد کنند.
فهرست تحلیل های متفاوت جدید
      هر چند ماه یکبار مطالب جدید مربوط به این بخش را،  که در وبلاگ پست کرده ام به این فهرست اضافه می کنم،  جهت اطلاع از مطالب جدیدتر، آنرا در جستجو های این وبلاگ بیابید.
ردیف
موضوع
تعداد پست
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
32
 
33
 
34
 
35
 
36
 
37
 
38
 
39
 
40
 
41
2  پست
42
 
43
 
44
 
 
 
 
 
 
 
   توجه:  زمانیکه شما این فهرست را می بینید،  به احتمال زیاد مطالب و صفحات بیشتری در وبسایت ارگ ایران پست شده است،  جهت اطلاع از موضوعی که می خواهید،  در جستجو های وبسایت ارگ در ستون کناری آنرا بنویسید،  و مطالب مورد نظر را بیابید.
مستند های مربوط
مستند های بیشتر این موارد،  در آپارات وبسایت ارگ ایران،  در ستون کناری
 
 
آبی= روشنفکری و فروتنی،  زرد= خرد و هوشیاری، قرمز=  عشق و پایداری،  مشروح اینجا
    توجه 1:  اگر وبسایت ارگ به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  انوش راوید،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین لیست وبسایت و عکسها و مطالب را بیابید.  از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبسایت بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.
   توجه 2:  جهت یافتن مطالب،  یا پاسخ پرسش های خود،  کلمات کلیدی را در جستجو های ستون کناری وبلاگ بنویسید،  و مطالب را مطالعه نمایید،  و در جهت علم مربوطه وبلاگ،  با استراتژی مشخص یاری نمایید.
   توجه 3:  مطالب وبسایت ارگ و وبلاگ گفتمان تاریخ،  توسط ده ها وبلاگ و وبسایت دیگر،  بصورت خودکار و یا دستی کپی پیس می شوند،  از این نظر هیچ مسئله ای نیست،  و باعث خوشحالی من است.  ولی عزیزان توجه داشته باشند،  که حتماً جهت پیگیر و نظر نوشتن درباره مطالب،  به اصل وبلاگ من مراجعه نمایند:  در اینجا  http://arqir.com.
ارگ   http://arqir.com
 
این نوشته در عمومی ایران ارسال و برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.