فروش عسل طبیعی

فروش عسل طبیعی
علی کاظمی
تصویر آقای علی کاظمی با عسل طبیعی،  عکس شماره 8665.
زنبور دار نمونه استان و عضو زنبورداران اردبیل و حومه
از سال 1370
فروش
عسل طبیعی ــ  موم ــ  برموم ــ  گرده گل
زنبور و ملزومات زنبور عسل
ارسال به تمام نقاط ایران
7289  452  0914
جهت دیدن عکسها به لینک زیر بروید
 
 تصویر یکی از محل های نگهداری زنبور عسل،  با هماهنگی بازدید برای عموم آزاد است،  عکس شماره 8667.
خواص عسل
      تقریباً همه ما از خواص می دانیم،  ولی مهمترین موضوع تهیه عسل خوب است،  و درجه های خلوص و نوع عسل و محل تهیه آن اصل قضیه است،  که تقریباً اطلاعات درست در این موارد را هنگام فروش عسل نمی گویند یا اشتباه می گویند.
 
مستند های مربوط
مستند های بیشتر را در آپارات وبسایت ارگ ایران ببینید،  لینک آن در ستون کناری
 
آبی= روشنفکری و فروتنی،  زرد= خرد و هوشیاری، قرمز=  عشق و پایداری،  مشروح اینجا
    توجه 1:  اگر وبسایت ارگ به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  انوش راوید،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین لیست وبسایت و عکسها و مطالب را بیابید.  از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبسایت بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.
   توجه 2:  جهت یافتن مطالب،  یا پاسخ پرسش های خود،  کلمات کلیدی را در جستجو های ستون کناری وبلاگ بنویسید،  و مطالب را مطالعه نمایید،  و در جهت علم مربوطه وبلاگ،  با استراتژی مشخص یاری نمایید.
   توجه 3:  مطالب وبسایت ارگ و وبلاگ گفتمان تاریخ،  توسط ده ها وبلاگ و وبسایت دیگر،  بصورت خودکار و یا دستی کپی پیس می شوند،  از این نظر هیچ مسئله ای نیست،  و باعث خوشحالی من است.  ولی عزیزان توجه داشته باشند،  که حتماً جهت پیگیر و نظر نوشتن درباره مطالب،  به اصل وبلاگ من مراجعه نمایند:  در اینجا  http://arqir.com.
ارگ ایران   http://arqir.com
 
این نوشته در عمومی ایران ارسال و برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.