نقش جهان بینی ایرانی در فلسفه یونانی

آنها به هر ترتیب می خواهند اگر اثری از نقش جهان بینی ایرانی در فلسفه یونانی بوده پاک کنند.  تاریخ نویسی استعماری را جدی بگیرید.
نقش جهان بینی ایرانی در فلسفه یونانی
پیش نویس
      در تاریخ نویسی استعماری حتی به آثار خودشان هم رحم نمی کنند،  برای این مقاله ارسالی توسط یک خواننده تارنما دنبال یک عکس مرتبط در اینترنت می گشتم.  عکس این نقاشی نظرم را جلب کرد،  می بینید در گوشه پائین چپ یک تکه را سیاه کردند.  آنها به هر ترتیب می خواهند اگر اثری از نقش جهان بینی ایرانی در فلسفه یونانی بوده پاک کنند،  نقاشی فوق اینجا در گوگل.  تاریخ نویسی استعماری را جدی بگیرید.
نقش جهان بینی ایرانی در فلسفه یونانی
      تصویر نقاشی دانشکده آتن (۱۵۰۹-۱۵۱۱) توسط رافائل،  با توصیف فیلسوفان معروف یونانی کلاسیک در یک محیط آرمانی با الهام از معماری یونان باستان،  عکس شماره ۸۸۸۹.
این برگه پیوست لینک زیر است:
نقش جهان بینی ایرانی در فلسفه یونانی
نقش جهان بینی ایرانی در فلسفه یونانی
 بزودی پست می شود
……………….
نقش جهان بینی ایرانی در فلسفه یونانی
 
……………
   برچسبها:  جهان بینی، فلسفه یونانی، پویایی فلسفه، تالس فلوطین.
   نظر انوش راوید:  یونان باستان که در نوشته های تاریخ نویسی استعماری بخورد ملتها داده اند،  با واقعیت تاریخ خیلی تفاوت دارد.  بمنظور تاریخ نویسی با دید جدید،  هرگز نباید از نوشته های تاریخ نویسی استعماری برای گفتن واقعیت تاریخ استفاده کنیم.
…….
نقش جهان بینی ایرانی در فلسفه یونانی
مستند های مربوط
مستند های بیشتر را در آپارات وبسایت ارگ ایران ببینید،  لینک آن در ستون کناری
 دزدی فرهنگ و تاریخ ــ   آثار تاریخی ایران را از آن یونان می گویند، و برای آن داد سخن از دمکراسی ۵۰۰۰ ساله یونان و غرب می گویند، جوانان با هوش متخصص ایران، سیستم آموزشی کپی پیسی ایران، دروغهای تاریخ را دور بریزید، تا بتوانید به دزدی های تاریخی پاسخ بدهید.
 
……………………….
آبی= روشنفکری و فروتنی،  زرد= خرد و هوشیاری، قرمز=  عشق و پایداری،  مشروح اینجا
    توجه ۱:  اگر وبسایت ارگ ایران به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  وبلاگ انوش راوید،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین لیست وبسایت و عکسها و مطالب را بیابید.  از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبسایت بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.
   توجه ۲:  جهت یافتن مطالب،  یا پاسخ پرسش های خود،  کلمات کلیدی را در جستجو های ستون کناری ارگ ایران بنویسید،  و مطالب را مطالعه نمایید.  در جهت دانش مربوطه وبلاگم،  با استراتژی مشخص یاریم نمایید.
   توجه ۳:  مطالب وبسایت ارگ ایران،  توسط ده ها وبلاگ و تارنمای دیگر،  بصورت خودکار و یا دستی کپی پیس می شود،  از این نظر هیچ مسئله ای نیست،  و باعث خوشحالی من است.  ولی عزیزان توجه داشته باشند،  که حتماً جهت پیگیر و نظر نوشتن درباره مطالب،  به ارگ ایران مراجعه نمایند:  در اینجا  http://arqir.com.
ارگ ایران   http://arqir.com
 
 . . جهت آینده ای بهتر،  دیدگاه خود را بنویسید،  و در گفتگو های تاریخی شرکت کنید . . 
این نوشته در تاریخ ایران, تاریخ جهان ارسال و برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *