تکنیک هارپ Haarp

تکنیک هارپ Haarp
پیش نویس
      این مقاله در ادامه تاریخ و تاریخ اجتماعی ایران است،  و بمنظور آشنایی با تکنیک های جدید،  و آمادگی ذهنی و فیزیکی و دفاع غیر عامل پست می شود.  باید توجه داشت،  کشور و ملت ایران از زمان های قدیم دشمنانی داشتند،  که همیشه سعی در نابود کردن و بزیر کشیدن ایرانیان می کردند.
تکنیک هارپ Haarp
تکنیک هارپ Haarp
تصویر آنتن های هارپ،  عکس شماره  3533.
   توجه:  مطالب وبسایت ارگ ایران،  توسط ده ها وبلاگ و وبسایت دیگر،  بصورت خودکار و یا دستی کپی پیس می شود،  از این نظر هیچ مسئله ای نیست،  و باعث خوشحالی من است.  ولی عزیزان توجه داشته باشند،  که حتماً جهت پیگیر و نظر نوشتن درباره مطالب،  به ارگ ایران مراجعه نمایند:  در اینجا  http://arqir.com.
تکنیک هارپ Haarp
لوگو درجهت علم باشید نه عقیده،  عکس شماره ۱۶۱۵.
برگه زمستان ۱۳۹۳ و ۱۳۹۶ پیوست تکنولوژی های نو در قرن نو است.
. . . ادامه دارد و بازنویسی می شود . . .
تکنیک هارپ Haarp
پروژه تحقیقاتی هارپ Haarp
      پروژه پژوهشی هارپ،  از سال ۱۹۹۳ در ظاهر برای بررسی و تحقیق درباره لایه آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زیر زمینی،  با استفاده از امواج مافوق کوتاه رادیویی ELF/ULF/VLF با ۳٫۶ مگاوات ERP و ارسال به یونوسفر بوده است.  به انگلیسی:  High Frequency Active Auroral Research Program می باشد.
      این تحقیقات مشترکاً توسط نیروی هوایی آمریکا، نیروی دریایی آمریکا، دانشگاه آلاسکا در فیربنکس، و نزدیک به ۱۵ دانشگاه آمریکایی دیگر اداره می شود.  در واقع پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگان است،  که به منظور کامل کردن یک سلاح جدید پایه گذاری گردیده است.
      توضیح دهم،  جنگ هایی که از امواج رادیویی،  لیزر و پالس های الکترومغناطیس،  برای صدمه به نیروی مقابل استفاده می کنند،  به جنگ ستارگان معروف گردیده است،  این اسم از فیلم Star War گرفته شده است.
      لایه آیونوسفیر در بالاترین لایه اتمسفر (Atmosphere) قرار دارد،  این لایه تشعشات خطرناک ماورای بنفش و اکس ری خورشید را جذب کرده،  و مانند سقفی از ورود آنها به زمین جلوگیری می نماید،  تا زندگی بر روی کره زمین امکان پذیر گردد.  همچنین به دلیل محیط الکتریکی موجود در آیونوسفیر از این لایه برای انعکاس امواج رادیوئی به اطراف زمین استفاده می شود.  اگر این لایه به هر دلیلی دچار اختلال شود،  تاثیرات بسیار زیادی بر روی زمین گذاشته و زیستن را مختل می کند.
      آیونوسفیر دور ترین و ناشناخته ترین بخش جو زمین است،  هارپ با امواج امواج مافوق کوتاه رادیویی،  که توسط رادار های خود منتشر می کند،  امکان مطالعه در مورد آیونوسفیر را ایجاد می نماید.  بخشی از این امواج در ارتفاع ۱۰۰ تا ۳۵۰ کیلومتری جذب شده،  و باعث افزایش شتاب الکترونها در آن منطقه و در نتیجه گرم شدن آیونوسفیر می شوند.
      هارپ طوری طراحی شده،  که بر روی آیونوسفیر تاثیر مستقیم داشته باشد،  از نمونه های این تاثیرات قرمز و گداخته شدن و یا ذره بینی نمودن لایه را می توان نام برد.  در حال حاظر بمنظور هارپ یک مجموعه آنتن های مخصوص شامل ١٨٠ برج آنتن آلومنیومی به ارتفاع ۵٠/٢٣متر،  برروی زمینی به مساحت ٢۵٠٠٠ متر مربع در آلاسکا (Alaska) نصب گردیده است.  این آنتن ها امواج مافوق کوتاه ELF/ULF/VLF را تولید و به آیونوسفیر پرتاب می کنند.  سازنده این تاسیسات شرکت BAE Advanced Technologies است.
      در دوران جنگ سرد برای کشف زیر دریایی های مجهز به سلاح اتمی،  هارپ مورد بررسی قرار گرفت،  تکمیل هارپ حدود دو دهه طول کشید،  و ۲۵۰ میلیون دلار هزینه های ساخت و عملیاتی آن بود.
تکنیک هارپ Haarp
   عکس آنتن های هارپ (HAARP) در گاکونا ایالت آلاسکا کشور ایلات متحده آمریکا،  عکس شماره ۶۵۶۰.
تکنیک هارپ Haarp
      اصولا امواج آنتن ها پس از اصابت به آیونوسفیر و بازگشت به زمین،  قادر اند نه تنها به عمق دریا بروند،  بلکه فراتر رفته و به اعماق زمین نیز وارد شوند،  و عملکرد آن بمانند رادیو ترموگرافی (Radio Thermography) است،  که امروزه ژئولژیست ها برای اکتشافات مخازن مختلف شامل گاز و نفت استفاده می کنند.
      وقتی یک موج کوتاه رادیو ترموگرافی به داخل زمین فرستاده می شود،  به لایه های مختلف برخورد کرده،  و آن لایه ها را به لرزه می آورده،  و از آن لرزش،  صدایی با فرکانسی مخصوص تولید،  و به سطح زمین باز می گرداند.
      ژئولژیست ها از صدای بازگشتی قادرند،  مخازن زیر زمین را شناسایی کنند.  با این تفاوت که رادیو ترموگرافی سیستمی است،  که با قدرتی به کوچکی ٣٠ وات،  لایه های زیر زمینی را به لرزه درمی آورد،  حال آنکه هارپ سیستم فوق العاده پیشرفته تری است،  که می تواند همان لایه های زمین را،  با استفاده از قدرتی برابر با  یک تا ده میلیارد وات بلرزاند.  بدیهی است که هر چقدر قدرت امواج بیشتر می شود،  تاثیراتش بر روی آیونوسفیر و اثرات ذره بینی آن بالاتر می رود.
تکنیک هارپ Haarp
      عکس نمودار آیونوسفیر گداخته شده،  که به رنگ قرمز دیده می شود،  عکس شماره ۶۵۶۱ از اینترنت.  این گداخته مثل یک قلب شروع به تپش می کند،  و از این تپش ها،  فرکانس های فوق کوتاه تولید می شود،  که پس از اصابت به زمین داخل آن نفوذ می نماید.
      همچنین شنیده می شود،  از سیستم "هارپ" در کشور های گرین لاند، نروژ، روسیه،  روی بعضی از ماهواره ها به جهت فلج کردن سیستم رادیویی هواپیماها و نهایتا سقوط آنها استفاده می گردد.
تکنیک هارپ Haarp
جنگ جدید با هارپ
      منتقدان درباره هارپ عقیده های مختلفی دارند،  منجمله آنرا یک برنامه نظامی خطرناک و مرگبار می دانند،  که تحت پوشش سازمان هوا فضای ایالات متحده آمریکا،  ولی برای مقاصد نظامی است.  آنها مواردی را می گویند،  که بدلیل تخصصی بودن،  نیاز به تحقیق و تحلیل علمی دارد،  و فعلاً مورد تأیید و یا رد آنها توسط من نیست،  منجمله می گویند:
      از فرکانس فوق کوتاه و نیرومند هارپ،  زمین زلزله و خرابی تولید می گردد.  برای درک چگونگی ایجاد زمین لرزه یک مثال بزنم،  وقتی شخصی صحبت می کند،  اول تار های صوتی او می لرزند،  مثل لرزش های ایجاد شده در آیونوسفیر.  از این لرزش فرکانس صوتی تولید شده،  و پس از اصابت به پرده گوش شنونده،  پرده گوش او را می لرزاند.  مانند به لرزه در آوردن لایه های زیر زمین،  به سبب اصابت فرکانس های تولید شده از آیونسفیر،  و سپس در گوش تولید صدا می شود.
      با کمی فکر کردن می توان متوجه شد،  که تکنولوژی هارپ با ویژگی معادن یابی برای پیدا کردن مخزن های گازی و نفتی ساخته نشده است،  زیرا برای پیدا کردن مخازن نیاز به یک میلیارد وات نیست،  و یک ترموگراف برای این کار کافیست.  با توجه به تاثیرات هارپ بر روی آیونوسفیر و نهایتا تاثیرات آن بر روی زمین و وضعیت آب و هوا،  باید در مورد این تکنولوژی کمی جدی تر فکر کرد.
      این تغییرات شامل خشکسالی در مناطقی،  که تا به حال بی سابقه بوده است،  بارندگی های سیل آسا در جا هایی که به خشک بودن معروف هستند،  طوفان ها و سونامی ها و ساده تر از همه ایجاد زلزله را می توان برای هارپ به شمار آورد.  همچنین امواج بازگشتی از آیونوسفیر،  پس از اصابت به عمق دریا،  می تواند صدمات جانی برای موجودات دریایی داشته باشد.
   برخی کاربرد ها ــ  همچنین منتقدان اشاره به بعضی از کابرد های خطرناک و انهدامی هارپ می کنند،  در زیر تعدادی را از اینترنت بدون نظر و تأیید و تکذیب خودم کپی می کنم:
  ١-  ایجاد موج Extreme Low Frequency) ELF) با فرکانس از ١ تا ٢٠ هرتس توسط آیونوسفیر،  که با برخورد امواج هارپ تولید شده،  و سپس به زمین باز می گردد،  و تا اعماق ٣۵ کیلومتری زمین نفوذ می نماید.  پس از برخورد به لایه های مختلف زیر زمینی تولید صدا می نماید،  و در پی آن زلزله ایجاد می کند.  ٣٠ دقیقه قبل از زلزله سیچوان (Sichuan) در چین در سال ٢٠٠٨،  واکنش گداختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده می شد،  و در پی آن زلزله هولناک ٨ ریشتری در آنجا بوقوع پیوست.  فیلم کوتاهی از این گداختگی را تماشا کنید.
  ٢-  با قابلیت تکنولوژی "ترموگرافی" می تواند کلیه اطلاعات معدن های زیر زمینی کره زمین را در اعماق کم شناسایی کند،  و کلیه تاسیسات زیر زمینی کشورهای دیگر را دقیقا زیر مطالعه قرار دهد.
  ٣-  ایجاد دستکاری در آب و هوا، سونامی، خشکسالی، آتشفشان، سیل ها، طوفان هایی نظیر طوفان کاترینا در نیواورلئان (New Orleans) طوفان گانو عمان.
  ۴-  انتقال نیروی برق از محل تاسیسات هارپ به نقطه دیگر از زمین و همچنین انتقال برق از زمین به ماهواره ها.
  ۵-  ایجاد اختلال و کنترل فرکانس های نوری مغز در سطوحی به وسعت شهرها و کنترل انسانها از راه دور و ایجاد "غش" و تولید "وهم" در مغز انسانها.
  ۶-  ایجاد اختلال در جریان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپیوتر هواپیما های مسافربری (مقاله ای از شرکت بوئینگ  Boeing  در این رابطه بخوانید)،  جت های جنگنده، کشتی ها، زیر دریایی ها و غیره.
  ٧-  ایجاد انفجار های عظیم زیر زمینی با قدرت بمب های اتمی و بدون تولید اشعه های رادیو اکتیو (Radioactive).
  ٨-  اختلال در عملکرد طبیعی آیونوسفیر که چرخش زمین را در کنترل دارد.  احتمال بسیار می رود که در صورت دستکاری های متناوب تاثیراتی در حرکت چرخشی زمین ایجاد گردد،  بدین صورت که یا چرخش را سرعت بخشیده و یا کند نماید.
  ٩-  ایجاد دیوار های رادیویی ضد هواپیما و ضد موشک.  می توان به راحتی گفت که همه اسلحه های جنگی معمول و متداول امروزه در مقابل با این تکنولوژی جدید کاملا متروکه به شمار می آیند،  به گونه ای که "هارپ" می تواند با یک عملکرد کلیه کامپیوتر های یک هواپیما را از فواصل دور از کار انداخته و آنرا سقوط دهد.
   ادامه از اینترنت:  با دقت متوجه می شوید هارپ استفاده های زیادی بعنوان تهدید و یا سرکار گذاشتن کشورها دارد.  مثلا می خواهند به کشوری حمله کنند،  در این صورت برای جلوگیری از مزاحمت احتمالی کشور همسایه برای آنها زمین لرزه آورده،  و با سرکار گذاشتن آن کشور،  برنامه های شوم خود را اجرا کنند.
   ــ  در مقالات اینترنت درباره هارپ،  از ایجاد زلزله های ایران در ۲۰ سال اخیر نوشته اند،  که چندان مورد توجه من نبود،  و از ذکر آن خود داری می کنم.  آنها بطور کلی می گویند:  همانطور که گفته شد ارتعاشات رادیویی هارپ باعث سرخ شدن لایه آیونوسفیر شده،  و این لایه را به نوسان در می آورد.  این نوسانات به نوبه خود موجب صدا با فرکانس های کوتاه از ١ تا ٢٠ هرتس می شوند،  که فرکانس (Extremely Low Frequency/Ultra Low Frequency ELF/ULF) نام دارند.  این فرکانس ها پس از نفوذ به زمین،  زلزله ایجاد می کنند.  با توجه به ازدیاد درصد زلزله در دهه اخیر ایران نسبت به دهه پیشین،  که متجاوز به ۴/٢٠۶ % بوده است،  می توان به وجود تاثیرات دیگری در ایجاد زلزله های مصنوعی پی برد،  خصوصا آنکه این ازدیاد پس از آغاز فعالیت های هارپ واقع شده اند.
   قابل توجه:  تقریباً همه جوانان باهوش ایران،  باید در مورد هارپ و ماهواره هایی که چنین تکنولوژی دارند،  آگاه باشند،  بنابر این آنچه را که در این مقاله می خوانید به دیگران انتقال دهید.  منجمله بمنظور پیشگیری و دریافت پیش اخطار از قبیل زلزله ها،  می توان ایستگاه هایی در حوزه های وسیع تاسیس و بکار گرفت،  و با اندازه گیری فرکانس صدا هایی که از آسمان می آید،  به بروز این زلزله پی برد.
      زمان دریافت پیش اخطار های ELF بین ١۵ دقیقه تا ٣ ساعت قبل از وقوع زلزله متغیر است.  زلزله چین ۳۰ دقیقه پس از مشاهده سرخی آیونوسفیر به وقوع پیوست.  اندازه گیری فرکانس ELF/ULF در جا هایی که خالی از فرکانس های مزاحم دیگر از قبیل برق فشار قوی، فرودگاه ها، ایستگاه های رادیویی و تلفنی است،  انجام پذیر می باشد.  بدین منظور بهتر است اطلاعات درباره هارپ را،  به سازمان های مربوطه دولتی و غیره دولتی مانند:  دفاع غیر عامل، هلال احمر، سازمان زلزله شناسی،  و… داد.  یک روش ساده بمنظور آمادگی،  دستگاه های دستی ELF/ULF  سنج و Magnetometer است.
تکنیک هارپ Haarp
پرسشها و پاسخها
      تعدادی از پرسش و پاسخها در رابطه با زلزله آبان ۹۶ غرب ایران و ارتباط آن با هارپ.
   پرسش محمد:  تو چند گروه تلگرامی در مورد زلزله غرب ایران گفتند که آزمایش هارپ بوده،  نظر شما چیست ؟؟
   پاسخ انوش راوید:  درود و سپاس از توجه شما،  ایرانیان هیچ وقت علت و معلول را تحقیقی و تحلیلی نمی گویند و بیشتر شایعه سازی می کنند.  درباره تمام زلزله های ایران چنین می گویند،  طبس ۴۰ سال پیش را گفتند آزمایش اتمی شوروی،  و زلزله بم را آزمایش اتمی ایرانی،  و حالا این چیز های جدید را می گویند.  سازمان های زمین شناسی در اروپا و آمریکا،  زلزله غرب ایران را حرکت صفحات زمین ساختی و فعالیت گسلها گفتند.  همچنین ابراز شده خطر دور سر تهران و شهرهای بزرگ در گسل های جنوب البرز هم می چرخد.
   مشاهدات علیرضا:  با سلام،  روایت من از زلزله کرمانشاه:
من در شهر سلیمانیه در حال صرف شام بودم،  هوای شهر بسیار ملایم بود،  شبی آرام و بدون صدا،  رفت آمد خودروها بسیار کم بود،  ناگهان صدای عجیبی از طرف ایران آمد مثل صدای یک رادار به مدت ۵ الی ۶ ثانیه.  بلافاصله بعد از پایان صدا باد ملایمی از همان طرف منبع صدا آمد.  به طرف منبعی صدا نگاه میکردم،  که از فاصله دور شاهد شکستن شیشه و ترکیدن لامپ ها و پارگی سیم ها بودم  که به سرعت به طرف من در حرکت بود.
      بلافاصله به طرف غذاخوری فرار کردم،  تا از جریان برق در امان باشم،  به هنگام ورود متوجه شدم که زمین نیز دارد میلرزد.  آنجا بود که فهمیدم زلزله است.  زلزله ای بسیار عجیب،  که بنظرم نیروی گرانش را بشدت کم کرده بود،  عدم تعادل بنده دو مولفه داشت،  اولی نیروی گرانش بسیار کم زمین،  و دومی خود زلزله با همون حرکت زمین.
…………
   مشاهدات حامد:  سلام من در شهرستان اسلام اباد غرب زندگی میکنم،  و شاهد رعد و برق و نور در آسمان صاف شب بودم،  و پنج ثانیه بعد زلزله و قطعی برق و امواج تلفن همراه اتفاق افتاد،  که این از نشانه های هارپ میباشد،  و نه تنها من بلکه بیشتر مردمی که در بیرون بودند،  این رعد و برق ها رو دیدند،  و در شهر های دیگه هم این رعد و برق در آسمان شهرشون دیده شده.
   ادامه پاسخ انوش:  در توضیح هارپ،  پدیده زلزله هم گفته شده،  ولی این توانایی آنقدر نیست که بتواند فعالیت صفحات زمین ساخت در عمق ۲۳ کیلومتری و زلزله بزرگ را ایجاد کند.  عمق زلزله خیلی زیاد بود،  اگر مانند رودبار و بم در عمق کم اتفاق می افتاد،  فاجعه بزرگی میشد.
   ــ  در هر صورت دانایی قابل بررسی و تجدید نظر است،  زیرا علم بسیار وسیعتر از دانش ماست. 
تکنیک هارپ Haarp
مستند های مربوط
مستند های بیشتر را در آپارات وبسایت ارگ ایران ببینید،  لینک آن در ستون کناری
* * در دست تهیه * *
آبی= روشنفکری و فروتنی،  زرد= خرد و هوشیاری، قرمز=  عشق و پایداری،  مشروح اینجا
   توجه ۱:  اگر وبسایت ارگ به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  انوش راوید،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین لیست وبسایت و عکسها و مطالب را بیابید.  از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبسایت بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.
   توجه ۲:  جهت یافتن مطالب،  یا پاسخ پرسش های خود،  کلمات کلیدی را در جستجو های ستون کناری وبلاگ بنویسید،  و مطالب را مطالعه نمایید،  و در جهت علم مربوطه وبلاگ،  با استراتژی مشخص یاری نمایید.
   توجه ۳:  مطالب وبسایت ارگ ایران،  توسط ده ها وبلاگ و وبسایت دیگر،  بصورت خودکار و یا دستی کپی پیس می شود،  از این نظر هیچ مسئله ای نیست،  و باعث خوشحالی من است.  ولی عزیزان توجه داشته باشند،  که حتماً جهت پیگیر و نظر نوشتن درباره مطالب،  به ارگ ایران مراجعه نمایند:  در اینجا  http://arqir.com.
ارگ ایران   http://arqir.com
 
این نوشته در فنی مهندسی ارسال و , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.