اقامتگاه بومگردی کندوج چلاسر

اقامتگاه بومگردی کندوج چلاسر
اقامتگاه بومگردی کندوج چلاسر
اقامتگاه بومگردی کندوج چلاسر
      یک اقامتگاه بومگردی جدید،  در یک روستای زیبای ایران بنام چلاسر.  روستای تاریخی چلاسر واقعاً نیاز به یک اقامتگاه بومگردی داشت،  با آماده شدن این بومگردی،  گردشگران ایرانی و خارجی زیادی به این روستا خواهند آمد.
      بومگردی در حال آماده سازی چلاسر،  توسط مهندس جوان و بسیار خوب بنام آقای یوسف خلعتبری،  در خانه قدیمی و پر از خاطره پدر بزرگ خوب ایشان باز سازی و آماده می شود.  خود این خانه یک اثر تاریخی است،  که اقامت در آن ارزش خاصی دارد.
      مهندس یوسف خلعتبری نام را اقامتگاه بومگردی کندوج گذاشته،  و می خواهد برای آشپزی که یکی از مهمترین بخش های بومگردی است،  از بانوان هنرمند چلاسر با دستپخت های خوبشان،  و مواد غذایی سالم و طبیعی محلی استفاده کند.
      مناطق زیاد دیدنی و گردشگری در روستای چلاسر و اطراف آن وجود دارد،  که هر کدام می توانند غیر از بازدید گردشگران،  معروفیت بیشتری را در ایران و جهان حاصل کنند.  به امید روزی که تمام روستاهای ایران یک یا چند اقامتگاه بومگردی پر رونق داشته باشند.
تلفن اطلاعات و رزرو مهندس یوسف خلعتبری 09112928249
اقامتگاه بومگردی کندوج چلاسر
   کلمات کلیدی:  اقامتگاه بومگردی کندوج, بومگردی چلاسر, اقامتگاه چلاسر, اقامتگاه بومگردی چلاسر, یوسف خلعتبری, خونه پدر بزرگ، اقامتگاه بومگردی
 . . . .
مستند های مربوط
مستند های بیشتر را در آپارات وبسایت ارگ ایران ببینید،  لینک آن در ستون کناری

آبی= روشنفکری و فروتنی،  زرد= خرد و هوشیاری، قرمز=  عشق و پایداری،  مشروح اینجا
    توجه ۱:  اگر وبسایت ارگ ایران به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  وبلاگ انوش راوید،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین لیست وبسایت و عکسها و مطالب را بیابید.  از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبسایت بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.
   توجه ۲:  جهت یافتن مطالب،  یا پاسخ پرسش های خود،  کلمات کلیدی را در جستجو های ستون کناری ارگ ایران بنویسید،  و مطالب را مطالعه نمایید.  در جهت دانش مربوطه وبلاگم،  با استراتژی مشخص یاریم نمایید.
   توجه ۳:  مطالب وبسایت ارگ ایران،  توسط ده ها وبلاگ و وبسایت دیگر،  بصورت خودکار و یا دستی کپی پیس می شود،  از این نظر هیچ مسئله ای نیست،  و باعث خوشحالی من است.  ولی عزیزان توجه داشته باشند،  که حتماً جهت پیگیر و نظر نوشتن درباره مطالب،  به ارگ ایران مراجعه نمایند:  در اینجا  http://arqir.com.
ارگ ایران   http://arqir.com
 
این نوشته در عمومی ایران ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

۲ پاسخ به اقامتگاه بومگردی کندوج چلاسر

  1. بهزاد می‌گوید:

    اقامتگاه بومگردی کندوج، در روستای چلاسر، شهرستان تنکابن استان مازندران واقع شده است. این اقامتگاه در زمینی به مساحت ۲ هکتار با زیربنای ۱۸۰ مترمربعی و تراس هایی رو به جنگل و کوه همه ساله میزبان طبیعت گردان و گردشگران بسیاری بوده است. واژه کندوج از دو واژه کن و دژ، به معنای کنده کاری در دژ و سنگ به جهت ذخیره آذوقه، پناهگاه و زندگی تشکیل شده است. که در بخش های جنگلی و شمالی ایران با چوب و گل ساخته می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *