آی کیو تی وی IQ Tv

    آی کیو  تی وی  IQ Tv،  نام ساده و شخصی تولید و نمایش و پخش فیلمها و کلیپها و نماهنگها در اینترنت است.  البته برابر با قوانین کشور و بصورت محدود و رایگان.
آی کیو  تی وی  IQ Tv
پیش نویس
    آی کیو  تی وی  IQ Tv،  نام ساده و شخصی تولید و نمایش و پخش فیلمها و کلیپها و نماهنگها در اینترنت است.  البته برابر با قوانین کشور و بصورت محدود و رایگان.
آی کیو  تی وی  IQ Tv
تصویر لوگو IQ Tv ،  عکس شماره ۱۵۳۱.
   توجه:  مطالب وبسایت ارگ ایران،  توسط ده ها وبلاگ و وبسایت دیگر،  بصورت خودکار و یا دستی کپی پیس می شود،  از این نظر هیچ مسئله ای نیست،  و باعث خوشحالی من است.  ولی عزیزان توجه داشته باشند،  که حتماً جهت پیگیر و نظر نوشتن درباره مطالب،  به ارگ ایران مراجعه نمایند:  در اینجا  http://arqir.com.
آی کیو  تی وی  IQ Tv
لوگو در دانش و بینش انقلابی باشید،  عکس شماره ۱۶۱۰.
این برگه پیوست لینک زیر است:
آی کیو  تی وی  IQ Tv
IQ یعنی چه
بسیاری از ما ممکن است در صحبت های روزانه خود از اصطلاح IQ استفاده کنیم،  بدون آن که از معنای دقیق آن اطلاعی داشته باشیم.  IQ مخفف عبارت Intelligence Quantity است.  معنای آن بهره هوشی است.
      روانشناسان برای محاسبه بهره هوشی از فرمولی ساده استفاده می کنند.  در این فرمول سن ذهنی فرد بر سن زمانی او تقسیم و سپس در عدد ۱۰۰ ضرب می شود.  اگر بخواهیم کمی این فرمول را ساده تر کنیم می توانیم بگوییم،  اگر توانایی ذهنی فردی کاملا برابر با توانایی باشد،  که همسالان او در آن محدوده سنی دارند،  بهره هوشی او مساوی با عدد ۱۰۰ خواهد بود.
 
آی کیو  تی وی  IQ Tv
پرسشها و پاسخها
بخشی از نظرها و پرسشهای این برگه
   نظر و پرسش شما:  . . . نظر و پرسش خود را بنویسید . . .  در اینجا
   انوش راوید:  منتظر پرسشها و نظرهای شما گرامیان هستیم.
 
. . . .
آی کیو  تی وی  IQ Tv
مستند های مربوط
مستند های بیشتر را در آپارات وبسایت ارگ ایران ببینید،  لینک آن در ستون کناری
آبی= روشنفکری و فروتنی،  زرد= خرد و هوشیاری، قرمز=  عشق و پایداری،  مشروح اینجا
    توجه ۱:  اگر وبسایت ارگ ایران به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  وبلاگ انوش راوید،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین لیست وبسایت و عکسها و مطالب را بیابید.  از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبسایت بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.
   توجه ۲:  جهت یافتن مطالب،  یا پاسخ پرسش های خود،  کلمات کلیدی را در جستجو های ستون کناری ارگ ایران بنویسید،  و مطالب را مطالعه نمایید.  در جهت دانش مربوطه وبلاگم،  با استراتژی مشخص یاریم نمایید.
   توجه ۳:  مطالب وبسایت ارگ ایران،  توسط ده ها وبلاگ و وبسایت دیگر،  بصورت خودکار و یا دستی کپی پیس می شود،  از این نظر هیچ مسئله ای نیست،  و باعث خوشحالی من است.  ولی عزیزان توجه داشته باشند،  که حتماً جهت پیگیر و نظر نوشتن درباره مطالب،  به ارگ ایران مراجعه نمایند:  در اینجا  http://arqir.com.
ارگ ایران   http://arqir.com
 
این نوشته در ویژه وبسایت ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *